Pakalpojumi

Partneris sauszemes salikto kravu piegādēs!

Veicam uzticamas sauszemes salikto un pilno kravu piegādes no Itālijas/Slovēnijas/Austrija/Horvātijas uz Baltijas valstīm un Somiju.
Plašs partneru noliktavu tīkls Itālijā, Slovēnijā, Austrijā un Horvātijā, lai konsolidētu kravas un samazinātu transporta izmaksas.
Nodrošinam ar pilnu “door to door” servisu.

Salikto kravu pārvadājumi

Salikto kravu pārvadājumi

Specizalizējamies ik nedēļas, regulāru un drošu, salikto sauszemes kravu pārvadājumu piegādēs no durvīm līdz durvīm. Jūsu ērtībai, uzkraušana un piegādes, nepieciešamības gadījumā tiek organizētas ar furgoniem, kas aprīkoti ar lifta platformām.

Pilno kravu pārvadājumi

Pārvadājumi tiek veikti ar 86 – 120 m3 ietilpīgām tent puspiekabēm, kā arī tandēma ekipāžām, ievērojot visprasīgākos piegādes laikus.

Pilno kravu pārvadājumi
ADR kravu pārvadājumi

ADR kravu pārvadājumi

Transportlīdzekļi ir nodrošināti ar starptautisko ADR pārvadājumu noteikumiem atbilstošu tehnisko aprīkojumu un autovadītājiem ir ADR kompetences licence, kas ļauj operatīvi arī bīstamu kravu nogādāt nepieciešamajā galamērķī.

Privātpersonu sūtijumi

Nogādāsim jūsu iedzīvi, personīgās mantas, kā arī moto un auto ar vislielāko rūpību.

Privātpersonu sūtījumi
Noliktavu pakalpojumi

Noliktavu pakalpojumi

Kravu uzglabāšanai, konsolidācijai, komplektēšanai un pārkraušanai piedāvājam sadarbības partneru noliktavu telpas Rīgā, Kauņā, Tallinā.

Muitas formalitāšu kārtošana

Esam kompetenti muitas dokumentu kārtošanas prasību ievērošanā un specifikā, gan importa gan eksporta kravu sūtījumiem uz 3. valstīm.

Muitas formalitāšu kārtošana
Kravu apdrošināšana

Kravu apdrošināšana

Piedāvājam kravu apdrošināšanas polises, kuru iegāde ieteicama sensitīvu kravu pārvadājumu veikšanā, lai nodrošinātos pret visiem riskiem. Kā arī uzņēmumam ir ekspeditora polise, apdrošinot kompetences riskus.

Konsultācijas piegādes ķēdes izstrādāšanā

Sauszemes kravu transportēšanai veiksim visus nepieciešamos sagatavošanās un izpētes darbus, lai veiksmīgi realizētu jebkuras sarežģītības piegādi.

Konsultācijas piegādes ķēdes izstrādāšanā
Projektu loģistika

Projektu loģistika

Nodrošinam visa veida sauszemes kravu piegādes, pielāgojoties klienta kravu specifikai, maršrutiem un īpatnībām.